Finanse

Wybierz:

Zgodnie z nowymi przepisami od 1 marca 2017 roku nie przyjmujemy bezpośrednich wpłat do drużyny (drużynowego i osób prowadzących zbiórki). Wszystkie wpłaty należy regulować bezpośrednimi wpłatami na konto Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój. Można to robić w okienku banku lub zrobić przelew bankowy.

Wpłat dokonujemy na konto Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju 54 8470 0001 2014 0060 9867 0001

Należy jednak pamiętać aby nie robić tego na ostatnią chwilę, bo tylko dostarczony do nas dowód wpłaty jest dowodem dokonania płatności. Tak więc jeśli np. biwak rozpoczyna się w piątek popołudniu, a w piątek rano zostanie dokonany przelew, to może nie być możliwy udział dziecka w biwaku, bo bank może zrealizować przelew dopiero w poniedziałek. Co innego bezpośrednia wpłatą w okienku banku, gdzie od razu dostaje się dowód wpłaty.

Dlatego po dokonaniu wpłaty należy nas o tym fakcie powiadomić. Najlepszym sposobem jest przynieść dowód wpłaty na zbiórkę i przekazać go osobie prowadzącej zbiórkę lub przesłać go na adres e-mail drużyny: druzyna@eskulapy.pl

Więcej szczegółów odnośnie przelewów w dalszej części artykułu... Pojawią się dalsze strony, odnośnie składek i przelewów za biwaki itp. Odnośniki do poszczególnych tematów będzie można wybrać powyżej artykułu.


Ważne!

Dane do faktur i innych dokumentów:
Zgodnie z wytycznymi Skarbnika Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój wszystkie rachunki, faktury, polisy ubezpieczeniowe i inne dokumenty potwierdzające zakup (wydane pieniądze) powinny być wypisywane na:
ZHP Chorągiew Śląska 
Hufiec Jastrzębie-Zdrój 
ul. 1 Maja 
39-41 44-330 Jastrzębie-Zdrój 
NIP: 634-019-54-83

W żadnym przypadku nie można brać faktur na siebie czy na drużynę.