czwartek, 23 lutego 2017

Protokół z 2 Rady Drużyny 2017

Protokół z 2 Rady Drużyny z dnia 23 lutego 2017 roku

Poruszane tematy:
 1. Akcja 1%
 2. Składki członkowskie i inne wpłaty
 3. Zastępowy Męskiego Zastępu Harcerskiego Kobra
 4. Obóz
Obecni:
 • Drużynowy: pwd. Tomasz Zgórski HO
 • Przyboczna: Nikola Podejma HO
 • Zastępowa: Nikola Michalak
 • Kwatermistrz: Igor Rybicki
Tematy i podjęte uchwały:
 1. Drużynowy przygotuje na zbiórki zastępów listy do rodziców oraz ulotki odnośnie 1% które zostaną rozdane na zbiórkach. 
 2. Składki członkowskie i inne wpłaty np. na biwak, rajd itp. od 1 marca 2017 mają być wpłacane na koto Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój przelewem lub bezpośrednio w Banku Spółdzielczym Jastrzębie-Zdrój.
  Nie wolno przyjmować wpłat gotówkowych od członków drużyny i innych osób.
  Aby ułatwić wpłaty, zostanie stworzona informacja na stronie drużyny, w której to zostaną zawarte wszystkie możliwe informacje dotyczące wpłat,
  Ostateczny termin wpłat Rada Drużyny ustala na 15 marca 2017 rok. Osoby które do tego czasu nie uregulują wpłat zostaną skreślone z lisy członków drużyny. 
 3. Zastępowy Męskiego Zastępu Harcerskiego Kobry zrezygnował z członkostwa w drużynie. Zbiórki zastępu do momentu wybrania kolejnego zastępowego będą prowadzone przez zastępową Nikole Michalak oraz przyboczną Nikole Podejma lub drużynowego. 
 4. Rada Drużyny ustaliła, że nie jedzie na obóz razem z Hufcem ZHP Jastrzębie-Zdrój tylko będzie starać się pojechać na obóz z innym hufcem - środowiskiem na terenie śląska. Termin obozu ustala się wstępnie na 1-16 lipca 2017. Drużynowy zobligowany jest do marcowej zbiórki drużyny przedstawić oferty obozów. Jednym z warunków obozu jest dostęp do szczerzonego kąpieliska. 
Podpisy uczestników