niedziela, 3 września 2017

Protokół z 8 Rady Drużyny 2017

Protokół z 8 Rady Drużyny z dnia 3 września 2017 roku

Poruszane tematy:
 1. Planowanie pracy drużyny i zastępów
 2. Festyn przy sklepie Mrówka
 3. Wyjazd na grilla do przyjaciół drużyny z Niemiec
 4. Obóz do Norwegii w 2018 roku 
Obecni:
 • drużynowy Tomasz Zgórski
 • przyboczna Nikola Podejma
 • sekretarz Łukasz Kawalec
 • zastępowa Nikola Michalak
 • zastępowy Oliver Orzechowski 
Tematy i podjęte uchwały:
 1. Do połowy września zostanie opracowany plan drużyny oraz pracy zastępów, Zostanie on wydrukowany i rozdany zastępowym oraz innym członkom Rady Drużyny.
 2. Nasza drużyna weźmie udział w festynie przy Sklepie Mrówka w Jastrzębiu-Zdroju w którym pomagamy w organizacji. Festyn odbędzie się  6 września 2017 roku. Naszym zadaniem będzie obsługa pewnych urządzeń oraz pilnowanie dzieci biorących udział w festynie.
 3. Przez naszych przyjaciół z Niemiec (Polonię) zostaliśmy zaproszeni na grilla oraz poproszeni o pomoc w jego organizacji. Rada Drużyny postanowiła pojechać tam aby się pokazać i nawiązać nowe kontakty. Grill odbędzie się 9 września 2017 roku ale planowany wyjazd do Niemiec jest na 8 września a powrót 10 września.
 4. Rada Drużyny po analizie ostatniego obozu wędrownego do Norwegii zadecydowała, że ma niedosyt tamtejszego terenu i postanowiła, że kolejny obóz w 2018 roku odbędzie się również do Norwegii ale tym razem wyjazd będzie trwał 3 tygodnie. Biorąc pod uwagę ostatni obóz do Norwegii i nabyte przez niego doświadczenie odwiedzimy tylko miejsca godne uwagi pomijając miasta oraz pozostaniemy w pewnych miejscach dłużej aby czerpać większą radość otaczających widoków i przyrody.
Podpisy uczestników