niedziela, 17 grudnia 2017

Protokół z 11 Rady Drużyny 2017

Protokół z 11 Rady Drużyny z dnia 17 grudnia 2017 roku

Poruszane tematy:
 1. Wigilijki Drużyny
 2. Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju
 3. Trikralova Sbirka
Obecni:
 • drużynowy Tomasz Zgórski
 • przyboczna Nikola Podejma
 • sekretarz Łukasz Kawalec
 • zastępowa Nikola Michalak
 • zastępowy Oliver Orzechowski
 • kwatermistrz Igor Rybicki 
 • kronikarz Natalia Fiszer
Tematy i podjęte uchwały:
 1. Wigilijki Drużyny w tym roku będą miały inny charakter gdyż zostaną przygotowane potrawy na ciepło, a liczba słodyczy zostanie ograniczona. Każdy członek Rady Drużyny jest odpowiedzialny za przygotowanie wybranych przez siebie potraw. Zostaną też poproszeni o pomoc inni członkowie drużyny. Zgodnie z tradycją na Wigilijki Drużyny należy przygotować prezent własnoręcznie zrobiony. 
 2. 20 grudnia w środę o godzinie 17:00 w Domu Zdrojowym odbędzie się przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju. Nasza drużyna weźmie w tym udział. Potem w najbliższą sobotę 23 grudnia BŚP zostanie przekazane przez naszą drużynę w kościele św. Katarzyny.
 3. Zastępowi zobligowani zostali do poinformowania harcerzy w zastępach o sposobie i możliwości wzięcia udziału w Trikralova Sbirka.
Podpisy uczestników