sobota, 20 listopada 2021

Protokół z 5 Rady Drużyny 2021

Protokół z 5 Rady Drużyny z dnia 20 listopada 2021 roku

Poruszane tematy:
  1. Wigilijka drużyny
  2. Przerwa świąteczna
  3. Nabór
  4. Zastęp dla osób wspierających działania drużyny
  5. Umundurowanie 
  Obecni:
  • drużynowy pwd. Tomasz Zgórski 
  • przyboczny HO Igor Rybicki
  • zastępowy mł. Igor Sitko 
  • zastępowa och. Anna Kaczorowska
  Tematy i podjęte uchwały:
  1. Wigilijki drużyny odbędą się 17 grudnia. Rada drużyny przygotuje na tą okazję specjalną niespodziankę.
  2. Przerwa świąteczna będzie od dnia 18 grudnia do dnia 10 stycznia. Pierwsza zbiórka po przerwie odbędzie się 11 stycznia będzie to zbiórka drużyny
  3. Nabór odbędzie się po pierwszej zbiórce w styczniu. Szczegóły na temat naboru zostaną podjęte na następnej Radzie Drużyny.
  4. Decyzją Rady Drużyny powstanie nowy zastęp dla członków drużyny wspierających pracę drużyny, którzy ze względu zawodowych nie uczęszczają regularnie na zbiórki drużyny. Nowy zastęp przyjmie roboczą nazwę "Szwadron Wsparcia"
  5.  Rada Drużyny postanowiła, że każda nowa osoba jest zobowiązana do zakupu koszuli mundurowej, paska oraz rogatywki 1 miesiąc od rozkazu przyjęcia jej do drużyny. Natomiast w okresie 3 miesięcy jest zobowiązana do zakupu spodni mundurowych, butów ponad kostkę (mają być koloru czarnego). W okresie letnim należy kupić spodenki harcerskie (dla chłopaków)/spódnicę harcerską (dla dziewczyn), oraz getry koloru czarnego i wywijki koloru bordowego. Aktualni członkowie drużyny również mają podporządkować się do tych wytycznych.
  Podpisy uczestników