Apel do rodziców

Drodzy rodzice,

Po raz kolejny zwracam się do Was w tej formie. Proszę Was o wyrozumiałość  w niektórych sprawach dotyczących ZHP i drużyny. Zwróćcie uwagę na to, że prowadzenie drużyny, zastępów wymaga od nas poświęcenia wolnego czasu i włożenia w nie dużo pracy. Jesteśmy tu z własnego wyboru i wszystko to robimy społecznie - nie dostajemy za tę pracę żadnego wynagrodzenia. Robimy to bo kochamy pracę z dziećmi i młodzieżą, przynosi  nam ona wiele satysfakcji. Dla nas największą zapłatą jest uśmiech Waszych pociech.

Nie jest również tajemnicą, że harcerstwo, czyli my potrzebujemy Waszego wsparcia. Każda pomoc z Państwa strony będzie mile widziana. Czasem naprawdę nie wiele trzeba by nam pomóc. Oprócz pomocy rzeczowej nie ukrywam, że potrzebujemy również pomocy finansowej. Czasy są trudne dlatego nie oczekujemy dużych jednorazowych darowizn. Jednak jeśli ktoś z Państwa zapragnąłby wspomóc nasze działanie w jakikolwiek sposób prosiłbym wówczas o kontakt.

Również 1% z Waszego podatku, który i tak co roku muszą Państwo zapłacić do fiskusa może pomóc Naszej drużynie. Więcej informacji na temat 1% znajdą Państwo na naszej oficjalnej stronie dotyczącej 1 procenta - www.1procentnaeskulapy.blogspot.com

Wybierz: