Festyn "Otwarcie boiska z Kamilem Glikiem"

Jeden festyn już za nami. 15 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 19 odbył się festyn. Na nim pomagaliśmy Zarządowi Osiedla "Staszica" - naszym zadaniem było wydawanie kiełbasek, bigosu, kawy oraz pomagaliśmy podczas przygotowanych konkurencji dla dzieci.
Ten już za nami, a nowy już przed nami. Tym razem bardziej na sportowo. Tam będziemy pomagać Zarządowi Osiedla "Przyjaźń" przy różnych zabawach - konkurencji sportowych dla dzieci.
Festyn zaczyna się o godz 10:00 turniejem siatkówki plażowej o Puchar Prezesa SM Jas-Mos na boisku przy ul. Krasickiego. Tam nas aż tak nie potrzeba ale już o godzinie 14:00 w Jarze między ul. Moniuszki i Kopernika gdzie powstało boisko do piłki nożnej odbędzie się wielkie otwarcie z udziałem Kamila Glika. Tam też odbędzie się wiele atrakcji i konkursów dla dzieci gdzie jesteśmy potrzebni.

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej mogą być nieaktualne. W przyszłości planujemy uruchomienie nowej strony, lecz na to jeszcze przyjdzie czas.  W miarę aktualne informacje na temat działania drużyny znajdują się na stronie  https://jastrzebiezdroj.zhp.pl/eskulapy/ . Aktualności staramy się także publikować na naszym facebooku drużyny. W razie pytań prosimy o kontakt z drużynowym:  HO Igor Rybicki / mail.: igor.rybicki@zhp.net.pl / tel.: 535-428-123