Dla ciebie

Dla nowych osób:
Jeśli jesteś nowym członkiem lub członkinią drużyny lub może chcesz nim zostać to na dzień dobry o ile masz ukończonego 16 roku życia musisz wypełnić deklaracje. Jeśli nie masz jeszcze 16 lat to ktoś z rodziców lub prawnych opiekunów musi wypełnić zgodę.
  • Zgoda rodziców dla osób które nie ukończyły 16 roku życia
  • Deklaracja członkowska dla osób które ukończyły 16 lat
A teraz warto zapoznać się jakie u nas panują zasady. Na spokojnie poczytaj poniższe dokumenty. Jest ich wiele ale nie musisz uczyć się ich na pamięć.
Oczywiście jest więcej ciekawych i ważnych rzeczy na tej stronie które warto poznać. Pooglądaj naszą stronę i dowiedz się więcej.

Dla obecnych członków drużyny:
Oprócz powyższego warto poznać

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej mogą być nieaktualne. W przyszłości planujemy uruchomienie nowej strony, lecz na to jeszcze przyjdzie czas.  W miarę aktualne informacje na temat działania drużyny znajdują się na stronie  https://jastrzebiezdroj.zhp.pl/eskulapy/ . Aktualności staramy się także publikować na naszym facebooku drużyny. W razie pytań prosimy o kontakt z drużynowym:  HO Igor Rybicki / mail.: igor.rybicki@zhp.net.pl / tel.: 535-428-123