Jak dokonywać wpłat na składki członkowskie?

Składki wpłacamy na konto Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju

Nazwa odbiorcy: ZHP Hufiec Jastrzębie-Zdrój
Numer rachunku: 54 8470 0001 2014 0060 9867 0001
Kwota: 120zł/rok lub 30zł/kwartał
Nazwa zleceniodawcy: (dane osoby dokonującej wpłatę - może to być rodzic lub inna osoba)
Za rok Tytułem: Składka Członkowska za rok (podajemy obecny rok kalendarzowy np 2020), Eskulapy, (podajemy imię i nazwisko harcerza lub zucha) - ważne aby tytuł tak brzmiał. 
Przykład: "Składka Członkowska za rok 2020, Eskulapy, Tomasz Zgórski" 
Za kwartał Tytułem: Składka Członkowska za rok (podajemy obecny rok kalendarzowy np 2020) kwartał (podajemy kwartał 1, 2, 3 ,4), Eskulapy, (podajemy imię i nazwisko harcerza lub zucha) - ważne aby tytuł tak brzmiał. 
Przykład: "Składka Członkowska za rok 2020 kwartał 1, Eskulapy, Tomasz Zgórski" 
W razie jakichkolwiek problemów, wątpliwości prosimy o kontakt.

Ważne! Dostarcz nam dowód wpłaty.

Po dokonaniu wpłaty składki członkowskiej należy nas o tym fakcie powiadomić. Najlepszym sposobem jest przynieść dowód wpłaty na zbiórkę i przekazać go osobie prowadzącej zbiórkę lub przesłać go na adres e-mail: tomasz.zgorski@zhp.net.pl w tytule wpisując "Składka członkowska". Odpowiednio wpisany tytuł pozwoli na przekierowanie tej poczty w miejsce gdzie znajdują się wszystkie składki, a co za tym idzie - nie umknie ona nam. Bez tego składka u nas będzie wciąż nie opłacona.
Nieraz na stronie banku można wysłać potwierdzenie bezpośrednio w trakcie robienia przelewu - wystarczy wpisać e-mail. Prosimy jednak nie robić tego gdyż tytuł takiego maila będzie inny. Może zajmie to więcej czasu ale lepiej wysłać to potwierdzenie do siebie, a potem przekazać go do nas wpisując odpowiedni tytuł.

Uwaga! Tylko te dwie formy dostarczenia dowodu wpłaty są u nas akceptowane. Przepraszamy ale inne formy dostarczenia dowodu wpłaty nie będą brane pod uwagę, gdyż w nawale przepływu informacji mogą zostać zagubione. Wolimy mieć je w jednym miejscu.


Wybierz: