WhatsApp dla rodziców - grupa rodziców

Drodzy rodzice, chciałbym ułatwić kontakt między nami. Może ktoś pytać - ale po co?
Argumentów jest dość sporo ale jednym najbardziej ważnym jest to, iż mi jak i Wam drodzy rodzicie zależy na dzieciach. Kolejne argumenty to:

  • informacje nie docierają do rodziców z różnych powodów;
  • dzieci nie przekazują Wam informacji które otrzymują na zbiórkach;
  • na zebrania przychodzi średnio koło 40% rodziców;
  • informacje na stronie i Facebooku nie czyta 100% rodziców;
  • informacje nie docierają do dzieci bo nie wszyscy są na zbiórce, nie wszyscy wchodzą na strony i mają Messengera, oraz nie wszystkie dzieci mają telefony
Tak więc istnieje problem który chciałbym naprawić i dlatego długo zastanawiałem się jak to powinno wyglądać. Z opinii innych uznałem, że WhatsApp będzie najlepszym sposobem gdyż każdy rodzić posiada telefon no i raczej każdy posiada już "Smartfona" (telefon z możliwością wgrania aplikacji).
Dzięki tej aplikacji chcę stworzyć grupę rodziców w której będę umieszczał ważne informacje tekstowe. Mogę też umieszczać zdjęcia. Dzięki tej aplikacji też będą Państwo mogli kontaktować się ze mną nie tylko telefonicznie. 

Tu jednak jest moja prośba, bo nie mogę Państwa zmusić do tego. Proszę więc abyście o ile chcecie poprawić nasz kontakt zainstalowali tą aplikację na swoim telefonie. Ja osobiście zaproszę każdego rodzica dziecka poniżej 18 roku życia od którego posiadam numer telefonu do tej aplikacji i grupy. Jednak jeśli nie chcecie brać w tym udziału to rozumie i szanuje wasz wybór.
Proszę również aby tą grupę opuszczać gdy Wasze dziecko odejdzie z naszej drużyny, gdyż po co Wam już zbędne informacje. 

Tutaj też mogą Państwo zapoznać się z tą aplikacją oraz ją pobrać.

Z góry dziękuje za zrozumienie i pozostaje z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej mogą być nieaktualne. W przyszłości planujemy uruchomienie nowej strony, lecz na to jeszcze przyjdzie czas.  W miarę aktualne informacje na temat działania drużyny znajdują się na stronie  https://jastrzebiezdroj.zhp.pl/eskulapy/ . Aktualności staramy się także publikować na naszym facebooku drużyny. W razie pytań prosimy o kontakt z drużynowym:  HO Igor Rybicki / mail.: igor.rybicki@zhp.net.pl / tel.: 535-428-123