Korowód z okazji Dni Jastrzębia-Zdroju


Korowód z 2016 roku
Drodzy harcerze i harcerki z naszej drużyny. Zapraszamy was na Korowód z rozpoczynający Dni Jastrzębia-Zdroju. Nie może nas tam zabraknąć. Pokażmy, że jest nas wielu i wejdźmy na stadion całą drużyną.My po wejściu na Stadion Miejski 2016
Korowód odbędzie się w sobotę 10 czerwca. My spotykamy się w ten dzień o 15:05 pod Apteką przy ulicy Harcerskiej - niedaleko Stadionu Miejskiego. Kto ma przychodzi w kompletnym umundurowaniu, bo w końcu jesteśmy harcerzami. Na stadionie rozchodzimy się, a kto chce może wziąć udział w dalszych obchodach upamiętniających tragiczną śmierć mieszkańca naszego miasta - Jacka Hryć.

Tu link do oficjalnej strony związanej z przeniesieniem Korowodu na Stadion.

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...