Najlepszy Harcerz Roku 2016/2017 wyłoniony i nagrody rozdane

Wczoraj z okazji 21-lecia drużyny odbyła się zbiórka na której to działo się wiele.

Podsumowaliśmy cały rok i wyłoniliśmy "Najlepszego Harcerza Roku" 2016/2017.
Dla tych co nie wiedzą, "Najlepszym Harcerzem Roku" zostaje osoba która zbierze najwięcej "Amnestii". W tym roku najwięcej, a zarazem tyle samo "Amnestii" zebrały dwie osoby - dh. Natalia Fiszer i dh. Igor Rybicki.

Puchar mamy jednak jeden, a że "Najlepszym Harcerzem Roku" rok temu był dh. Igor Rybicki - to zgodnie z Systemem Motywacyjnym w tym roku puchar został wręczony dh. Natalii Fiszer. To ona przez minimum rok będzie w jego posiadaniu. Gratulujemy obu "Najlepszym Harcerzom Roku 2016/2017"

Zostały też rozdane nagrody i wyróżnienia. Je też otrzymały osoby które zebrały dużo "Amnestii". Nagrody otrzymali oczywiście:
-  dh. Igor Rybicki który zebrał 9 "Amnestii"
- dh. Natalia Fiszer która zebrała 9 "Amnestii"
- dh. Dawid Gardian który zebrał 7 "Amnestii"
a wyróżnienia otrzymali:
- dh. Nikola Michalak, która jakby nie zgubiła zebrała by 10 "Amnestii", bo otrzymała w mijającym roku harcerskim najwięcej pochwał.
- dh. Nikola Podejma, która zebrała co prawda tylko 6 "Amnestii" ale ze względu na prowadzenie Gromady Zuchowej "Żabki"niestety nie miała takiej szansy.

To jeszcze nie koniec, bo też do naszej drużyny wstąpiły zuchy z Gromady Zuchowej Żabki

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...