To już 21 lat!

21 lat temu, a dokładnie 14 czerwca 1996 roku powstała nasza drużyna.

21 lat to około:
  • 840 zbiórek
  • 17 obozów
  • 2100 osób które przeszły przez naszą drużynę
  • 60 biwaków i innych wyjazdów
  • 10272 godziny spędzone na wychowaniu dzieci i młodzieży
Upłynęło dużo czasu, dużo ludzi przewinęło się przez naszą drużynę. Były upadki i wzloty, przygody i nudy. Radości i smutki.

Wróżby nam sprzyjają
Dziękujemy wszystkim tym co przez ten czas byli z nami, tym co nas wspierali - Naszym Przyjaciołom. Dziękujemy, że byliście i że niektórzy z Was ciągle są z nami. Dziękujemy Wam drodzy rodzice, za zaufanie i w niektórych przypadkach wyrozumiałość oraz wsparcie. Przed nami jeszcze wiele lat...

A jak to się zaczęło?
Długa historia i wiele zapisanych kartek
Na początku była to Żeńska Drużyna Harcerska "Eskulapy". Potem doszli panowie i przekształciła się ona w Drużynę Harcerską "Eskulapy". A na końcu gdy było nas naprawdę wielu i byliśmy w różnym wieku znów się przekształciliśmy w drużynę która trwa po dzień dzisiejszy - w 27 Wielopoziomową Drużynę Harcerską "Eskulapy".
Tutaj poznasz naszą historię.


Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...