Zmiana wysokości składki

To kiedyś musiało nastąpić gdyż 4zł na miesiąc to była śmieszna kwota. Próbowaliśmy znaleźć inna organizacje, klub zrzeszający dzieci i młodzież która ma takie niskie składki ale nie udało się nam. Może jakbyśmy głębiej pokopali to coś by się znalazło, ale tu nie o to chodzi. Składka ze względu na swoją wysokość musiała się zmienić.
Zaskoczył nas jednak jej wzrost z 4zł na 10zł co daje wzrost o 150%. No cóż na swoje usprawiedliwienie mamy tylko tyle, że to nie my ustalamy wysokość składki. Uważamy jednak, że jej wysokość nie jest wygórowana. Przed zmianą wysokości składki, nasza drużyna miała z niej tylko 80gr na miesiąc za 1 osobę. Teraz ta kwota rośnie do 2zł. Proszę sobie wyobrazić ile mogliśmy zakupić rzeczy przed zmianą, a ile możemy teraz. Wtedy to chyba było nic, a teraz, to za wiele też nie kupimy ale zawsze więcej.

Tak więc moi drodzy od października płacimy 10zł za miesiąc. Osoby które zapłaciły za cały rok z góry muszą dopłacić 18zł. Prosimy informować nas o dokonywanych wpłatach składek.

Więcej o składkach oraz kosztach harcerstwa można dowiedzieć się ze strony ZHP na którą zapraszamy.

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej mogą być nieaktualne. W przyszłości planujemy uruchomienie nowej strony, lecz na to jeszcze przyjdzie czas.  W miarę aktualne informacje na temat działania drużyny znajdują się na stronie  https://jastrzebiezdroj.zhp.pl/eskulapy/ . Aktualności staramy się także publikować na naszym facebooku drużyny. W razie pytań prosimy o kontakt z drużynowym:  HO Igor Rybicki / mail.: igor.rybicki@zhp.net.pl / tel.: 535-428-123