Rajd Złotego Liścia

Heros imieniem Percy Jackson otrzymuje zadanie odnalezienia Pioruna, który skradziono Zeusowi. Aby tego dokonać musi się dostać ze swymi przyjaciółmi do Hadesu, lecz aby tam się znaleźć muszą odnaleźć Trzy Perły Persefony. Naszym zadaniem będzie pomóc Perciemu.


Poniżej szczegóły:
Miejsce: SP2 Wisła – Czarne 
Rozpoczęcie: 20.10.2017 wyjazd o godzinie 18:00 spod McDonalds w Jastrzębiu-Zdroju.  
Zgłoszenia: zgłoszenia do 14.10.2017  do drużynowego we wszelaki możliwy ale skuteczny sposób. Każde zgłoszenie musi być przez drużynowego potwierdzone. 
Koszt: wpisowe wynosi 80 zł od osoby + 2zł ubezpieczenie. Wpisowe należy wpłacić na konto hufca 54 8470 0001 2014 0060 9867 0001. Zaznaczamy że w tytule oprócz nazwy rajdu i nazwy drużyny należy wpisać na początku Dodatkowa Składka Członkowska i swoje imię i nazwisko. Czyli tytuł przelewu ma brzmieć - przykład: "Dodatkowa Składka Członkowska, Rajd Złotego Liścia, Eskulapy, Tomasz Zgórski" lub "DSC, Rajd Złotego Liścia, Eskulapy, Tomasz Zgórski" 
Dowód wpłaty należy też okazać możliwie szybko drużynowemu, bo to jest bilet do rajdu. 
Szczegóły: organizator zapewnia przejazd, noclegi i jeden ciepły posiłek. Zabieramy zatem ze sobą coś do jedzenia (konserwy itp.) i coś do spania (śpiwór itp.) – szczegółowo co należy zabrać poinformujemy osoby które się zgłoszą na rajd. Pewne rzeczy drużyna posiada i może pożyczyć. 

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...