Ferie zimowe i szkolenie zastępowych.

Nadeszły ferie i niestety przez okres ich trwania nie będą odbywać się zbiórki zastępów. Wy macie wolne tak więc i my powiedzmy chcemy też odpocząć od zbiórek harcerskich. Ale nie śpimy gdyż przez okres ferii planujemy warsztaty dla potencjalnych zastępowych.
Warsztaty rozpoczną się od 5 lutego i będą trwać przez tydzień w godzinach wieczornych - najprawdopodobniej od 17:30 do 20:00. Tak więc kto chciałby być u nas zastępowym, był na okresie próbnym zastępowym lub będzie zastępowym - proszony jest o uczestnictwo w tych warsztatach. Nieuzasadniona nieobecność będzie traktowana jako brak chęci bycia zastępowym / zastępową i taka osoba nie będzie mogła być u nas w drużynie zastępowym / zastępową.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z drużynowym.

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej mogą być nieaktualne. W przyszłości planujemy uruchomienie nowej strony, lecz na to jeszcze przyjdzie czas.  W miarę aktualne informacje na temat działania drużyny znajdują się na stronie  https://jastrzebiezdroj.zhp.pl/eskulapy/ . Aktualności staramy się także publikować na naszym facebooku drużyny. W razie pytań prosimy o kontakt z drużynowym:  HO Igor Rybicki / mail.: igor.rybicki@zhp.net.pl / tel.: 535-428-123