To już 22 lata!

22 lat temu, a dokładnie 14 czerwca 1996 roku powstała nasza drużyna.

22 lat to około:
 • 940 zbiórek
 • 18 obozów
 • 2150 osób które przeszły przez naszą drużynę
 • 63 biwaki i inne wyjazdy
 • 10900 godzin spędzonych na wychowaniu dzieci i młodzieży
  Upłynęło dużo czasu, dużo ludzi przewinęło się przez naszą drużynę. Były upadki i wzloty, przygody i nudy. Radości i smutki.

  Dziękujemy wszystkim tym co przez ten czas byli z nami, tym co nas wspierali - Naszym Przyjaciołom. Dziękujemy, że byliście i że niektórzy z Was ciągle są z nami. Dziękujemy Wam drodzy rodzice, za zaufanie i w niektórych przypadkach wyrozumiałość oraz wsparcie. Przed nami jeszcze wiele lat...


  A jak to się zaczęło?
  Długa historia i wiele zapisanych kartek
  Na początku była to Żeńska Drużyna Harcerska "Eskulapy". Potem doszli panowie i przekształciła się ona w Drużynę Harcerską "Eskulapy". A na końcu gdy było nas naprawdę wielu i byliśmy w różnym wieku znów się przekształciliśmy w drużynę która trwa po dzień dzisiejszy - w 27 Wielopoziomową Drużynę Harcerską "Eskulapy".
  Tutaj poznasz naszą historię.

  Strona w przebudowie

  Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...