Dyżury Drużynowego

Nasz druh drużynowy chce wyjść na przeciw swoim harcerzom, oraz rodzicom i postanowił poświęcić dodatkowo swój wolny czas na dyżury. Dyżury będą odbywać się raz w tygodniu w czwartki w godzinach 17:00 - 18:00 za wyjątkiem świąt i dni wolnych od nauki, oraz sytuacji losowych - bo i takie mogą wystąpić. Proponujemy zaglądać w nasz kalendarz, gdyż tam staramy się na bieżąco aktualizować wydarzenia.

Druh drużynowy Tomasz Zgórski zaprasza wszystkich harcerzy z naszej drużyny oraz rodziców. W czasie dyżuru można załatwić coś harcerskiego, porozmawiać, albo tylko się spotkać.

Kiedyś w naszej drużynie odbywały się dyżury ale nie wypaliły gdyż nikt na nie nie przychodził. Teraz jeśli nawet historia się powtórzy to dyżury i tak będą trwać gdyż drużynowy poświęci ten czas choćby na uzupełnianiu dokumentacji której przybywa, a może kiedyś dzięki tym stałym dyżurom uda się coś komuś załatwić, komuś pomóc.

Tak czy owak zapraszamy. Pierwszy dyżur odbędzie się już 18 października o godzinie 17:00
Zaznaczamy jednak, że dyżury to nie zbiórki harcerskie i są one wykonywane w wolnym czasie. Mogą zdarzyć się sytuacje gdzie dany dyżur zostanie odwołany. Dlatego zachęcamy tuż przed wyjściem zajrzeć na nasz kalendarz lub nawet prosimy o skontaktowanie się z drużynowym.   

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...