Uroczystości z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W tym roku szczególna to okazja, bo obchodzimy 100-lecie Odzyskania Niepodległości. To już 100 lat minęło od momentu gdy powróciliśmy jako Naród - Polska na mapę świata po 123 latach niebytu.

Tak więc jak co roku widzimy się w pełnym umundurowaniu (kto ma, a kto nie, to normalnie ubrany) pod kościołem na Arki Bożka o godzinie 10:45. Tam odbędzie się uroczysta msza św. Po mszy odbędzie się apel, a po nim gra terenowa dla zastępów. Dlatego tym bardziej nie może was zabraknąć. Zakończenie gry przewidywany jest na godzinę 14:00-14:30.

Potem dla chętnych o godzinie 17:00 odbędzie się organizowany przez UM przemarsz z flagami ulicami naszego miasta. My zaś (osoby chętne) spotykamy się pod Urzędem Miasta o godzinie 16:35. Przemarsz zakończy się o godzinie 17:30 pod kinem centrum gdzie będą fajerwerki i dalsza impreza. Nasza rola (wychowawców) jednak kończy się zaraz po przemarszu, a kto chcę i może to zostaje pod kinem. 

Jeśli macie jakieś pytania prosimy o kontakt z drużynowym.

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...