Zebranie z rodzicami

Drodzy Rodzice,

Nie wiem czemu przyjęło się, że harcerstwo gdzie uczęszcza Wasze dziecko jest tylko mało ważnym dodatkiem do jego życia, a co za tym idzie, nie warto się nim interesować.

Ale według mnie nic bardziej błędnego. Jeśli to było by coś mało ważnego, to chyba Wasze dziecko nie chciało by chodzić na zbiórki. A więc proszę mu zabronić i zobaczyć jak bardzo to przeżywa.

Tak więc uważam, że to jest coś ważnego, a skoro tak to warto zainteresować się gdzie chodzi Wasza pociecha, do kogo chodzi, od kogo się uczy, kto się opiekuje, czego może się nauczyć, co je czeka w niedalekiej i dalszej przyszłości? Warto też nawiązać kontakt ze mną oraz kadrą naszej drużyny abyśmy mogli wspólnie pracować, rozwijać i wychowywać wasze dziecko, a naszego harcerza lub harcerkę, bo wszystkim nam zależy na jego dobru. 

Dlatego zapraszam na zebranie rodziców które odbędzie się 20 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 19 w harcówce (pomieszczenie naprzeciwko szatni) o godzinie 17:00
Zebranie potrwa maksymalnie 45min. Chciałbym na nim poruszyć temat naszego obozu harcerskiego, porozmawiać o naszych planach, problemach oraz wysłuchać Was drodzy Rodzice.

Drużynowy 27 WDH Eskulapy pwd. Tomasz Zgórski

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...