Wigilijka Drużyny

Wigilijka Drużyny 2017
Drodzy harcerze i rodzice naszych harcerzy. Grudzień to wyjątkowy czas. Czas spokoju, zadumy ale czas też gonitwy przedświątecznej, a dla nas harcerzy czas wielu akcji i wytężonej pracy.
Ale mimo wszystko chcemy zwolnić i przysiąść na chwilę we własnym gronie (a za nasze własne grono uznajemy nas harcerzy i Was drodzy rodzice), bo my wszyscy przyczyniamy się do budowy lepszego świata. W jaki sposób to już temat na dłuższą wypowiedź.

Chcemy Was wszystkich zaprosić z całymi rodzinami na nasze wspólne Wigilijki Drużyny. Jak będzie? Mamy nadzieje, że fantastycznie, bo plany są wielkie ale nie będziemy nic robić na siłę i na pokaz. Ważne dla nas jest spotkać się, porozmawiać, miło spędzić czas, zintegrować się poprzez szykowanie wspólnego stołu i wspólne zabawy.

A teraz kilka szczegółów:
  • Spotykamy się w Szkole Podstawowej nr 19 w sobotę tj. 8 grudnia o godzinie 17:00 ale tych którzy chcą pomóc zapraszamy szybciej. My będziemy tam już od godziny 15:30
    Oficjalna część kończy się o godzinie 19:00 a potem żegnamy rodziców i my harcerze (kto chce) zostajemy na wigilijną noc. Nocka kończy się w niedzielę tj. 9 grudnia o godzinie 9:30 
  • Kto może zabiera ze sobą coś do zjedzenia (może to być jakaś potrawa lub coś słodkiego)
  • Harcerzy prosimy o przygotowanie własnoręcznie przygotowanych prezentów (przygotujcie coś co sami byście chcieli dostać. Prosimy przysiądźcie trochę nad tym. Inspiracji szukajcie w internecie, bo tam jest pełno instrukcji jak zrobić) kto nie przyniesie własnoręcznie przygotowanego prezentu to trudno ale wtedy niestety może być tak, że też nie otrzyma prezentu. 
  • Kto ma przychodzi w mundurze. 
  • Kto zostaje na noc zabiera ze sobą przybory toaletowe, śpiwór i karimatę lub coś pod śpiwór aby nie spać na podłodze. 
  • Co będzie w nocy to niespodzianka ale nudy nie będzie. 
Bardzo prosimy rodziców o potwierdzenie przybycia w jakikolwiek możliwy sposób abyśmy mogli przygotować odpowiednią liczbę miejsc i innych atrakcji. 

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...