Inauguracja Sezonu Nawigacyjnego

ISN jest rajdem organizowanym przez 11 HDWP ''Golęszyce'' dla zuchów, harcerzy oraz instruktorów Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój. Rajd ten ma na celu poznanie podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą przez młodzież jak i integracje wszystkich środowisk naszego hufca.

Informacje szczegółowe

Termin: 26-28 kwietnia 2019
Koszt: 80zł (dla organizatora - wpłacane na konto hufca) + tyle ile wyniesie dojazd do Pawłowic Śl. (zabiera ze sobą bilet lub pieniądze na bilet).
Termin zgłoszeń i wpłat: do 15 kwietnia do godziny 19:00 (aby zgłosić się na rajd należy mieć opłacone składki członkowskie). - Wpłaty dokonujemy na konto Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój: Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju nr. Konta: 54 8470 0001 2014 0060 9867 0001. W tytule wpisujemy : DSCZ ISN 2019, 27 WDH Eskulapy, imię i nazwisko uczestnika (dziecka). Wysyłamy zaraz po wpłacie na adres tomasz.zgorski@zhp.net.pl dowód wpłaty w tytule maila wpisując ISN.
Uwaga na dowód wpłaty czekamy też do godziny 19:00 (nie na wpłaty a na dowód wpłaty)
Miejsce: Harcerski Ośrodek Wodny w Wiśle Wielkiej.
Noclegi: w namiotach (ale proszę się nie martwić zadbamy o dzieci, lecz śpiwór obowiązkowo)
Dojazd i powrót: Dojeżdżamy popołudniu drużyną do Pawłowic Śl na godzinę 16:00. a stamtąd maszerujemy na miejsce. Powrót jest planowany autokarem na godzinę 14:30 w Jastrzębiu-Zdroju.
Organizator zapewnia: Dwa ciepłe posiłki (w piątek wieczorem kolacja i w sobotę obiad). Wrzątek dostępny przez cały czas trwania rajdu. Sprzęt biwakowy w postaci: Namiotów, lateksów, koców oraz sprzęt do zajęć na wodzie (łódki, kapoki itp.), sanitariaty ToiToi i nagrody dla najlepszych patroli, powrót uczestników autokarem.
Co zabrać a czego nie: Szczegóły otrzymają uczestnicy na zbiórkach zastępów.
Patrole minimum 5 osobowe (brak 5 osób może spowodować iż drużyna nie weźmie udziału w imprezie).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z drużynowym.

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...