Przedświąteczna Zbiórka Publiczna "Słodkie Święta"

Nasza Drużyna postanowiła zebrać pieniądze na dofinansowanie do biwaków oraz na materiały programowe.

W tym celu w sobotę tj. 20 kwietnia 2019 roku tuż przed świętami Wielkanocnymi (w dniu kiedy wszyscy idą do kościoła święcić potrawy) nasza drużyna będzie rozdawała za dobrowolne wsparcie naszego celu słodkości.

Zapraszamy wszystkich do wsparcia Nas!

Naszych zaś harcerzy i i ich rodziców zapraszamy do pomocy w naszej zbiórce publicznej. Potrzebujemy harcerzy do stania przy stanowisku i potrzebujemy słodkości (ciasta, babeczki, ciasteczka). A więc oprócz zaproszenia to również prosimy Was o pomoc.

Na zgłoszenia harcerzy (do stania przy stanowisku z ciasteczkami) czekamy do wtorku do godziny 17:00. Akcja rozpoczyna się w Sobotę od godziny 12:00 i trwa do godziny 16:30 lub do końca święceń pod kościołem św. Katarzyny (Jastrzębie-Górne).
Zgłaszać się można we wszelaki sposób ale najlepszy - to wysłanie maila na adres tomasz.zgorski@zhp.net.pl w tytule wpisując Akcja Wielkanocna, a w treści napisać godziny w jakich możecie być, wpiszcie swoje imię i nazwisko oraz dołączyć do tego zdjęcie najlepiej w mundurze (ala legitymacyjne zrobione choćby telefonem komórkowym które jest potrzebne do identyfikatora).

Więcej szczegółów na jutrzejszej zbiórce drużyny...

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej mogą być nieaktualne. W przyszłości planujemy uruchomienie nowej strony, lecz na to jeszcze przyjdzie czas.  W miarę aktualne informacje na temat działania drużyny znajdują się na stronie  https://jastrzebiezdroj.zhp.pl/eskulapy/ . Aktualności staramy się także publikować na naszym facebooku drużyny. W razie pytań prosimy o kontakt z drużynowym:  HO Igor Rybicki / mail.: igor.rybicki@zhp.net.pl / tel.: 535-428-123