Zbiórka drużyny z okazji Dnia Flagi

Zdjęcie z Dnia Flagi z 2017
2 maja 2019 roku tj. czwartek w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej o godzinie 14:30 odbędzie się zbiórka całej drużyny. Zbiórka w harcówce potrwa około 1 godziny, a następnie o 15:30 przemaszerujemy w stronę parku zdrojowego po czym przejdziemy w stronę kina centrum gdzie się rozejdziemy o godzinie 16:55. Przychodzimy w mundurach a kto nie posiada niech ubierze się w kolorach barw narodowych. Zachęcamy także do zabrania ze sobą flag.

Z czego co nam wiadomo o 17:00 odbywa się przemarsz ulicami miasta w stronę OWN'u, na który również zapraszamy lecz uczestnictwo w nim odbywa się na własną rękę, tzn. harcerze już nie będą pod naszą opieką.

Podczas akcji będziemy brać udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Fundację Macte Animo. Na stronie Facebookowej tej fundacji będzie można oddać głos od 2/3 maja do 8 maja na zdjęcie naszej drużyny (jedna osoba może oddać tylko jeden głos). Odnośnik do głosowania będzie wrzucony na naszą stronę Facebookową oraz na tej stronie internetowej.

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...