Biwak Drużyny - Ustroń Lipowiec 17-19 maja

Zapraszamy wszystkich naszych członków drużyny na biwak do Stanicy obozowej „Lipowiec” - Hufca Ziemi Wodzisławskiej

Maj to piękny okres - wszystko kwitnie, jest zielono i pięknie. Nic, tylko gdzieś pojechać na łono natury. No i jedziemy!


Miejsce: Stanica obozowa „Lipowiec” - Hufca Ziemi Wodzisławskiej ul. Bernadka 9, 43-431 Ustroń Lipowiec
Termin: 17-19 maj 2019
Wyjazd i powrót: 16:30 spod SP19 a powrót około godziny 14:00 pod SP19
Koszt: 55zł + koszt przejazdu który poznamy już wkrótce (szacujemy około 20zł) Wpłacamy tylko 55zł na konto hufca, a resztę (na przejazd) zabieramy ze sobą.
Termin zgłoszeń oraz wpłat: do 13 maja do godziny 17:00 przyjmowane są zgłoszenia oraz prosimy nadsyłać dowody wpłat (ostrzegamy, że jeśli ktoś dokona płatności 13 maja  to może nie móc od razu wygenerować dowodu wpłaty).
Osoba odpowiedzialna z drużyny za sprawy organizacyjne: dh Łukasz Kawalec +48 792 476 545

Co zabieramy: jak na każdy wyjazd harcerski - mundury! (kto ma oczywiście), śpiwór, coś na komary i kleszcze, latarkę (najlepiej czołówka), ciuchy do wybrudzenia, obuwie na zmianę jakby zamokło, bieliznę i skarpetki na zmianę (minimum 1 na dzień), przybory toaletowe (szczoteczka, pasta do zębów, coś do mycia, ręcznik), gwizdek, zapałki, sztućce (ale takie by dali radę coś pokroić), menażki lub jakieś miski na jedzenie, jedzenie (np. konserwy, pieczywo, dżem, coś jak "Nutella", ogórki, przyprawy itp.).
Czego nie zabieramy: zawsze to są te same rzeczy, a więc nie zabieramy dużej ilości gotówki bo raczej nie będzie gdzie jej wydać. Nie bierzemy biżuterii i innych cennych rzeczy, bo drużynowy i opiekunowie nie będą tego pilnować i nie ponoszą odpowiedzialności gdy ktoś coś zgubi. Sprzętu AGD i RTV (suszarek do włosów, tabletów, komórek itp.), z jedzenia czegoś co trzeba trzymać w lodówce i coś co łatwo się psuje oraz coś co może ulec zgnieceniu), z jedzenia też nie bierzemy zupek chińskich i gorących kubków (aż takiej chemii nie chcemy na biwakach).
Więcej szczegółów podamy w tym artykule później - prosimy go zatem obserwować. W razie czego prosimy kontaktować się z osoba odpowiedzialną za sprawy organizacyjne. 

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...