Obóz żeglarski - szczegóły

Uwaga! Na wyjazd pojedzie tylko osoba która ma opłacony cały obóz - czyli wpłaciła na konto hufca 899zł. Prosimy, kto tego jeszcze nie zrobił o dostarczenie dowodu wpłaty, a jeśli ktoś nie jest pewien o kontakt z drużynowym.

Wyjazd: 29 czerwca o godzinie 00:01, a spotykamy się 28 czerwca o godzinie 23:45
Powrót: 6 lipca w godzinach 18:00-20:00

Kontakt: 
Komendant obozu pwd. Tomasz Zgórski 728-451-492
Komandor rejsu Ryszard Kosiorek 501-564-266
Z-ca komendanta rejsu Krzysztof Kordela 698-368-858

Co zabieramy: śpiwór, chustę harcerską + pierścień na chustę kto ma, koszulkę drużyny kto ma, koszulki na zmianę, bieliznę (dobrze by była jedna na każdy dzień pobytu, ale nie mniej jak 5 kompletów), latarkę czołówkę kto ma (aby ręce pozostały wolne i gotowe do pracy), spodnie wygodne (sądzimy że max 3 pary wystarczą ale minimum 2 pary), krótkie spodenki (też około 2-3 par), rękawiczki do pracy przy linie (kto potrzebuje), czapka z daszkiem chroniąca przed słońcem, krem z filtrem - przeciwsłoneczny, gumowce, klapki z piętą lub sandały (ale gumowe klapki lepsze), zwyczajne buty do chodzenia na miasto (sądzimy że jedna para adidasów czy trampków wystarczy), coś na komary i kleszcze ale nie koniecznie, przybory toaletowe (szczoteczka do zębów, pasta, żel pod prysznic), strój kąpielowy, ręcznik, gwizdek (kto ma), leki o ile ktoś przyjmuje na stałe ale prosimy o informacje na ten temat, notes i coś do pisania najlepiej kilka długopisów i ołówek, scyzoryk lub jakiś mały nóż (finka), coś przeciwdeszczowego - kompletnego (jakaś długa peleryna albo sztormiak i spodnie jakieś nie przemakalne)

Tu śpimy i mieszkamy
Uwaga! Pakujemy się w plecaki lub torby bez stelaża - tak by nie były sztywne. Można spakować się nawet do mocnego worka na śmieci 120l ale zalecamy wziąć ze sobą kilka takich worków. Na jachtach nie ma szafek a wiec walizki i plecaki ze stelażem będą przeszkadzać. inne rzeczy można zwinąć i schować.

Czego nie zabieramy: biżuterii, telefonów komórkowych (chyba że ktoś chce ale na własną odpowiedzialność), sztućce, menażki i talerze (to wszystko jest na łódkach),

Przewidywana trasa żeglugi. Uwaga trasa może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe oraz umiejętności uczestników. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci. Jeśli trasa zostanie zmieniona i zmienią się miejsca noclegowe powiadomimy o tym rodziców, Komendanta Hufca i Kuratorium.

Pierwszy i ostatni dzień jesteśmy w Giżycku. żeglujemy w pozostałe dni.
Przewidywany rejs w niedzielę 30 czerwca
Przewidywany rejs w poniedziałek 1 lipca
Przewidywany rejs we wtorek 2 lipca

Przewidywany rejs w środę 3 lipca

Przewidywany rejs w czwartek 4 lipca
Przewidywany rejs w piątek 5 lipca

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...