Kiedy startujemy?

Drogie druhny, druhowie i wy drodzy Rodzice. Informujemy, że w tym roku harcerskim zaczynamy dość późno, a mianowicie pierwsza zbiórka odbędzie się 30 września o godzinie 17:00 i będzie to zbiórka drużyny. Dopiero po niej od października rozpoczną się zbiórki zastępów.

Czemu tak?
Do zaistniałej sytuacji doszło ze względu na wiele czynników. Jednym z nich są zmiany kadrowe w drużynie (ubywa nam zastępowych i członków Rady Drużyny ale za to powstaje kolejna drużyna). Inne zaś, to zmiana liczebności drużyny oraz sytuacja życiowa drużynowego oraz niektórych członków Rady Drużyny, która uniemożliwiła wcześniejsze przygotowanie się do nadchodzącego roku harcerskiego.
Mamy nadzieję, że wszyscy to zrozumiecie i wytrzymacie jeszcze miesiąc bez zbiórek. członkowie Rady Drużyny w miesiącu wrześniu będą się spotykać i tworzyć plan pracy drużyny oraz szykować nabór. Dodatkowe zbiórki za bardzo  by obciążyły nas wszystkich. 

Zachęcamy do przyglądania się kalendarzowi i newsą na tej stronie bo moze coś sie miedzy czasie wydarzy, a na razie do zobaczenia i Czuwajcie!

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...