Wigilijka drużyny - zbiórka

W tym roku troszkę inaczej. Spokojniej, z mniejszym przytupem ale za to w bajecznej atmosferze. Zapraszamy was drodzy harcerze na wigilijkę drużyny, która odbędzie się we wtorek 17 grudnia o godzinie 17:00 w naszej harcówce.


Jak to będzie w tym roku? A no będzie jak pisaliśmy inaczej, bo wigilijki odbędą się w formie zbiórki. Kto może zabiera ze sobą coś do zjedzenia (może to być jakaś potrawa lub coś słodkiego plus jakiś napój). Osoby które coś przynoszą proszone są o przybycie jakieś 10 minut wcześniej.
Harcerzy prosimy o przygotowanie własnoręcznie przygotowanych prezentów (przygotujcie coś co sami byście chcieli dostać. Prosimy przysiądźcie trochę nad tym. Inspiracji szukajcie w internecie, bo tam jest pełno instrukcji jak zrobić) kto nie przyniesie własnoręcznie przygotowanego prezentu to trudno ale wtedy niestety może być tak, że też nie otrzyma prezentu. Kto ma przychodzi w mundurze. Zbiórka standardowo kończy się po 2h czyli o 19:00 ale prosiłbym rodziców o przybycie 30min później gdyż chcemy jeszcze omówić kilka rzeczy.

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...