Hufcowa impreza urodzinowa połączona z grą terenową z okazji urodzin patrona hufca.

Informacja ogólna:
3 marca (we wtorek) będziemy świętować urodziny i imieniny patrona naszego Hufca!
Z tej okazji zapraszamy wszystkie zuchy, harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników na imprezę urodzinową, połączoną z grą terenową.
Zaczynamy apelem, punktualnie o godzinie 17.30 pod hufcem przy ul. Wrzosowej 4a. Stamtąd wyruszymy do lasu Kyndra, po drodze do celu poznając ciekawe wydarzenia z życiorysu Józefa Kreta i wykonując rozmaite zadania. Na koniec odbędzie się ognisko - z tortem i szampanem Picolo.

Wskazówki organizacyjne:


  • Gra odbędzie się bez względu na pogodę i ilość zgłoszonych patroli.
  • Gra odbywa się w podziale na trzy trasy: zuchy (phm Basia Niemczyk), harcerze (pwd Kalina Sobczyk), harcerze starsi i wędrownicy (phm Krzysztof Sobczyk)
  • W grze mogą brać udział drużyny/zastępy lub patrole zadaniowe. Minimalna ilość osób w patrolu to 4 osoby, sugerujemy, żeby max. liczba nie przekraczała 12 osób.
  • Każdy patrol musi posiadać latarki, najmniej 2 kamizelki odblaskowe oraz odblaski do założenia na ubrania. Mile widziana apteczka.
  • Prosimy o przyniesienie własnych kubków i kiełbasek do usmażenia :)
  • Zakończenie imprezy około godziny 20.00
  • Zgłoszenia do dh Kaliny (kalina.sobczyk@zhp.pl), do 1 marca do godziny 22.00 - wystarczy nazwa patrolu i ilość osób.
    Uwaga! U nas w drużynie zgłaszamy się do druha drużynowego i na podstawie zgłoszeń tworzone będą patrole. Mogą i najlepiej jakby to były zastępy, a więc mogą zgłaszać patrol do drużynowego zastępowi. 

Zapraszamy serdecznie!!!

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...