Uwaga! Zbiórki odwołane!

Odnosząc się do sytuacji w Polsce dotyczącej Koroanawirusa i wiadomości o zamknięciu na 2 tygodnie szkół, oraz oficjalnego stanowiska Związku Harcerstwa Polskiego  odwołujemy wszystkie zbiórki zastępów oraz drużyny  w okresie 11-31 marca 2020 roku. Termin ten może się wydłużyć ale będziemy o tym informować.

Postaramy się przez ten okres prowadzić jakieś zajęcia on-line dla naszych harcerzy i harcerek. Dla nas jak i dla was jest to coś nowego i prosimy o wyrozumiałość.

Zalecamy nie popadania w panikę i dostosowanie się do zaleceń. Nie zalecamy mimo wolnego czasu chodzenia w miejsca publiczne typu galerie i spotykania się ze znajomymi.
Wykorzystajmy ten czas na uporządkowanie swojego życia, pozałatwianie jakiś zaległości, naukę, czytanie, doskonalenie się z harcerskiej wiedzy.
Możemy miedzy sobą pisać, rozmawiać. Drużyna w tym czasie będzie prowadzić pewne akcje w internecie oraz ogłosi konkursy w których możecie wszyscy wziąć udział. Zalecamy naszym harcerzom i harcerkom, tym co nie mają, założenie kont pocztowych e-mail (jak będziecie zakładać to najbardziej współpracujące z tym co mamy jest G-mail). Konta pocztowe przydadzą się do zbiórek on-line.

Powodzenia i do zobaczenia po wszystkim! Czuwajcie!

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej mogą być nieaktualne. W przyszłości planujemy uruchomienie nowej strony, lecz na to jeszcze przyjdzie czas.  W miarę aktualne informacje na temat działania drużyny znajdują się na stronie  https://jastrzebiezdroj.zhp.pl/eskulapy/ . Aktualności staramy się także publikować na naszym facebooku drużyny. W razie pytań prosimy o kontakt z drużynowym:  HO Igor Rybicki / mail.: igor.rybicki@zhp.net.pl / tel.: 535-428-123