Uwaga! Zbiórki wciąż odwołane!

"Zgodnie z Uchwałą Głównej Kwatery ZHP nr129/2020 z dnia 25 marca 2020 r. w związku z zapobieganiem epidemii COVID-19 informujemy że w czasie, w którym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej obowiązuje stan zagrożenia epidemicznego, stan epidemii, względnie inny stan nadzwyczajny związany z COVID-19, zbiórki, biwaki i inne przedsięwzięcia nie odbywają się". Będziemy jedynie działać On-Line.

Co za tym idzie, zbiórek nie będzie aż odwołają zagrożenie związane z COVID -19. Oby to nadeszło jak najszybciej, bo nam wszystkim doskwiera brak spotkań z wami - harcerzami.
Niestety musimy jakoś się dostosować do zaistniałej sytuacji i kto jak nie My najlepiej to potrafimy. To harcerze zawsze w momentach pospolitego ruszenia, potrzeby, zagrożenia i w innych sytuacjach potrafi najlepiej się odnaleźć.

W tym czasie zalecamy:
  • zastępowym i kadrze drużyny organizowanie zbiórek i spotkań On-Line. O każdej takiej zbiórce należy tylko poinformować drużynowego. 
  • realizację w domach sprawności które umieściliśmy na Facebooku w grupie drużyny, a jeśli ktoś nie ma do nich dostępu - do kontaktu z przewodniczącym Komisji Stopni i Sprawnosci dh ćw. Igorem Rybickim  
  • uzupełnianie wiedzy harcerskiej - doszkalanie się poprzez czytanie literatury harcerskiej i specjalnościowej 
  • oglądanie filmów o tematyce historycznej oraz harcerskiej 
  • pomaganie w domu rodzicom

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...