A my mamy zbiórki On-Line

Na samym początku sytuacja z COVID-19 zaskoczyła nas i musieliśmy odwołać zbiórki harcerskie. Gdy jednak zauważyliśmy, że sytuacja jest na tyle poważna i długo się nie zmieni, postanowiliśmy rozpocząć zbiórki On-Line. Zaczęliśmy od zbiórek drużyny ale już od jakiegoś czasu prowadzimy zbiórki zastępów. 

Jest to coś nowego, a wiec musieliśmy wymyślić nowe formy, sprawdzić różne programy do komunikacji. Z początku to kulało ale z czasem coraz lepiej nam szło, a dziś już mamy sprawdzony program Discord przez który porozumiewamy się głosowo jak i prowadzimy wideokonferencję. Myślimy powoli już nad szkoleniami On-Line ale je będziemy prowadzić w Office 365. 

Tak więc na naszych zbiórkach są nowe formy: krzyżówki, quizy, zadania do wykonania, zabawy w znajdź różnicę i wiele innych. Ciągle wymyślamy nowe. Niestety nie ma dużo ruchu ale i to próbujemy jak najbardziej zmieniać. 

Nie wiemy jak długo będziemy pracować On-Line ale nawet jeśli znikną wszystkie obostrzenia to zbiórki w harcówce ze względów bezpieczeństwa i tak zaczniemy najszybciej miesiąc po ich zniesieniu. 

Zapraszamy wszystkich na nasze zbiórki. Aby dołączyć do nas musicie napisać do nas na Messengerze. Możesz to zrobić bezpośrednio z naszej strony (dolny prawy róg tej strony) lub z Facebooka.

Mamy dla was jedną z zagadkę którą mieliśmy na zbiórce drużyny. Na poniższych rysunkach znajdźcie jak dobrze pamiętamy 2 różnice:


Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...