Dyżury Drużynowego i Przybocznych

Już jakiś czas temu uruchomiliśmy dyżury drużynowego aby każdy zainteresowany mógł przyjść i porozmawiać z drużynowym (załatwić jakąś sprawę). Chcieliśmy aby dyżury odbywały się systematycznie, bo wtedy łatwiej zapamiętać i jest więcej okazji do spotkania. Koronawirus nam trochę popsuł to ale już wracamy do dyżurów. Termin nie ulega zmianie - wciąż będą to czwartki, godzina 18:30 Jest jednak mała zmiana, gdyż od teraz nie będą to tylko dyżury drużynowego, a też przybocznych. Dlaczego taka zmiana? Mamy kilka powodów takiego rozwiązania ale najważniejszym jest to aby utrzymać cotygodniowe dyżury ponieważ drużynowy podjął pracę zmianową i nie może być w każdy czwartek. Tak więc aby dyżury mogły być systematyczne na dyżurze będą obecni przyboczni. Może nie zawsze wszyscy będą w pełnym składzie ale będziemy starali się być dla Was wszystkich. Dugi powód dorzucenia do dyżurów przybocznych jest taki iż już za niedługo oficjalnie druh Przyboczny Oliwier Stępniak przejmie wszystkie obowiązki drużynowego, a co za tym idzie to z nim będzie najlepiej załatwiać wszystkie sprawy. Drużynowy będzie oczywiście nadal pracował w drużynie ale już jako głos doradczy. 

Tak czy owak zapraszamy co czwartek na dyżury. Warto jednak przed przyjściem upewnić się czy dyżur się odbędzie wchodząc na nas kalendarz.

Przypominamy, że na dyżurach można załatwić wszystkie harcerskie sprawy. Drużynowy wraz z Przybocznymi zachęcają do przyjścia lub kontaktu przez komunikatory itp. narzędzia.  

Oczywiście podczas dyżurów obowiązują wszystkie obostrzenia, oraz pewne dodatkowe zasady jak: 
  • dezynfekcja rąk przy wejściu do budynku szkoły (na dole, przy zejściu do szatni znajduje się podajnik ze środkiem dezynfekującym) 
  • dezynfekcja rąk przy wejściu do harcówki (przy wejściu do harcówki, w harcówce będzie znajdował się podajnik ze środkiem dezynfekującym)
  • nie zamykanie drzwi od harcówki
  • zachowanie należytego odstępu 
  • noszenie maseczek gdy w pomieszczeniu będzie przebywać więcej niż jedna osoba
  • zakaz podawania rąk i innego kontaktu fizycznego

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...