Wigilijka Drużyny

W środę 23 grudnia o godzinie 17:00 odbędzie się Wigilijka On-Line naszej drużyny. Spotykamy się na Messengerze, a potem na Discordappie. 

Jak to będzie wyglądać? To wyzwanie dla nas. Na pewno będzie inaczej ale i miło, bo zawsze razem jest miło. Lecz by nie było za miło o to kilka zadań dla Was drodzy harcerze. 
  • Zgodnie z tradycją każdy z was musi przygotować własnoręcznie zrobiony prezent (kto nie przygotuje to też nie otrzyma ale udział może wziąć w Wigilijce. Prosimy jednak o poświęcenie odrobiny czasu i zrobienie czegoś. Inspiracji możecie szukać w necie). 
  • Przed Wigilijką prosimy Was o zrobienie sobie pysznej kawy lub herbaty, nalanie jakiegoś napoju (uważajcie jednak na komputer lub sprzęt z którego korzystacie). Może coś do przekąszenia połóżcie w zasięgu ręki (nie kładźcie raczej jakiś dań typu barszczu itp. tylko jakieś przekąski).
  • Jeśli macie to prosimy byście mieli ze sobą opłatek lub kawałek chleba. 
Resztę szczegółów dowiecie się w trakcie.

Dajcie znać innym. Naładujcie telefony lub podłączcie się do prądu bo zbiórka może potrwać około 2,5h (będzie część na logowanie i będzie część oficjalna). 
Do zobaczenia! Czuwajcie!

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...