Biwak do Wiednia

Panorama Wiednia

Biwak drużyny do Wiednia w Austrii wraz z polskimi harcerzami z Austrii.

Miejsce noclegu: Salki przy kościele Maria Namen; Hippgasse 29 / Hasnerstraße 11, 1160 Wiedeń
Termin: 1-3 października 2021r.
Wyjazd i powrót: 16:00 w piątek (przyjedziemy po każdego z uczestników) a powrót około godziny 21:30 w niedzielę (także odstawimy do domu każdego), będziemy jechać pociągiem z Bohumina.

Przed wyjazdem każdy uczestnik będzie miał robiony test na Covid-19. 
Osoba odpowiedzialna: dh HO Igor Rybicki tel.: +48 535 428 123

Tutaj będziemy spać

Co zabieramy: śpiwór, karimatę, pełne umundurowanie, menażkę, kubek, sztućce, notatnik, długopis, dokument stwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport - dowodem tożsamości nie jest legitymacja itp.), przybory toaletowe, latarkę, ubrania odpowiednie do pogody, maseczki, oraz wszystko co potrzebujecie. Oczywiście woda też się przyda. Można także zabrać coś na drogę do jedzenia do pociągu. 
Czego nie zabieramy: Noży i innych niebezpiecznych przedmiotów. Nie bierzemy biżuterii i innych cennych rzeczy, bo opiekunowie nie będą tego pilnować i nie ponoszą odpowiedzialności gdy ktoś coś zgubi. Sprzętu AGD i RTV (suszarek do włosów, tabletów, itp.).
Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej mogą być nieaktualne. W przyszłości planujemy uruchomienie nowej strony, lecz na to jeszcze przyjdzie czas.  W miarę aktualne informacje na temat działania drużyny znajdują się na stronie  https://jastrzebiezdroj.zhp.pl/eskulapy/ . Aktualności staramy się także publikować na naszym facebooku drużyny. W razie pytań prosimy o kontakt z drużynowym:  HO Igor Rybicki / mail.: igor.rybicki@zhp.net.pl / tel.: 535-428-123