Jak dokonać wpłaty na biwak i inne imprezy harcerskie?

Wpłaty dokonujemy na konto Hufca ZHP Jastrzębie-Zdrój Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu-Zdroju

Nazwa odbiorcy: ZHP Hufiec Jastrzębie-Zdrój
Numer rachunku: 54 8470 0001 2014 0060 9867 0001
Kwota: (kwota danego biwaku, imprezy)
Nazwa zleceniodawcy: (dane osoby dokonującej wpłatę - może to być rodzic lub inna osoba)
Tytułem: Dodatkowa Składa Członkowska, Eskulapy, (biwak, obóz, lub inna nazwa imprezy), (podajemy imię i nazwisko harcerza - dziecka) lub DSC, Eskulapy, (biwak, obóz, lub inna nazwa imprezy), (podajemy imię i nazwisko harcerza - dziecka) - ważne aby tytuł tak brzmiał.

Przykład: "Dodatkowa Składka Członkowska, Eskulapy, biwak, Iksiński Adolfiak" lub "DSC, Eskulapy, biwak, Iksiński Adolfiak" Uwaga! To jest przykład. Nie należy tego przykładu wpisywać w tytule swojej wpłaty.
W razie jakichkolwiek problemów, wątpliwości prosimy o kontakt.

Ważne! Dostarcz nam dowód wpłaty.

Po dokonaniu wpłaty składki członkowskiej należy nas o tym fakcie powiadomić. Najlepszym sposobem jest przynieść dowód wpłaty na zbiórkę i przekazać go osobie prowadzącej zbiórkę lub przesłać go na adres e-mail: tomasz.zgorski@zhp.net.pl w tytule wpisując "Wpłata". Odpowiednio wpisany tytuł pozwoli na przekierowanie tej poczty w miejsce gdzie znajdują się wszystkie wpłaty, a co za tym idzie - nie umknie ona nam. Bez tego biwak czy impreza u nas będzie wciąż nie opłacona.
Nieraz na stronie banku można wysłać potwierdzenie bezpośrednio w trakcie robienia przelewu - wystarczy wpisać e-mail. Prosimy jednak nie robić tego gdyż tytuł takiego maila będzie inny. Może zajmie to więcej czasu ale lepiej wysłać to potwierdzenie do siebie, a potem przekazać go do nas wpisując odpowiedni tytuł. 

Uwaga! Tylko te dwie formy dostarczenia dowodu wpłaty są u nas akceptowane. Przepraszamy ale inne formy dostarczenia dowodu wpłaty nie będą brane pod uwagę, gdyż w nawale przepływu informacji mogą zostać zagubione. Wolimy mieć je w jednym miejscu. 

Wybierz:

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...