środa, 3 października 2018

Rajd Złotego Liścia - RZL

Nowe osoby mogą zastanawiać się co to jest ten rajd?
Jest to coś wyjazdowego, coś jak zawody gdzie w patrolach (grupach kilkuosobowych) wykonuje się pewne, ciekawe zadania czy też konkurencje. Za poprawnie wykonane zadanie otrzymuje się punkty. A na koniec najlepsze patrole zostają wyróżnione  - zdobywają nagrody lub inne trofea.
Jest ot fantastyczna przygoda, możliwość poznania wielu ciekawych ludzi (innych harcerzy), wyzwanie i co najważniejsze - ciekawie spędzony czas.

Koszt uczestnika: 70zł (koszt uległ zmianie - podniósł się gdyż doszło kilka atrakcji do zwiedzania)
Termin: 26-28 październik 2018
Miejsce: Cieszyn i okolice
Zabieramy: śpiwór, karimatę, mundur (kto ma) wyżywienie, odpowiedni ubiór i buty - szczegóły co zabrać, zostaną podane na zbiórkach zastępów.
Zgłoszenia: zgłaszamy się do zastępowych i drużynowego do 19 października godziny 22:00 oraz kto może na wydarzeniu na Facebooku (wydarzenie będzie udostępnione)
Wpłaty: wpłat dokonujemy do 21 października według podanego przykładu na naszej stronie w menu finanse (nazwa imprezy to: RZL)
Wyjazd: 26 października o godzinie 18:00 spod "Darmozjada" przy ul. Warszawskiej (poniżej Galerii Jastrzębie gdyż pod Mc'Donalds podobno jest zakaz wjazdu dla autobusów.
Powrót: 28 października około godziny 13:00 pod "Darmozjada" przy ul. Warszawskiej (poniżej Galerii Jastrzębie gdyż pod Mc'Donalds podobno jest zakaz wjazdu dla autobusów.