Zimowy biwak drużyny

Serdecznie zapraszamy Was drogie druhny i druhowie z naszej drużyny na zimowy biwak w magiczne miejsce gdzie jest mało cywilizacji - gdzie można zbliżyć się do natury i poczuć "ten" klimat.

Szczegóły Biwaku:
  • Miejsce: Chatka AKT na Pietraszonce w Istebnej
  • Termin: 25-27 stycznia 2019 (wyjazd koło godziny 17:00) 
  • Koszt: 55zł - ale do hufca wpłacamy tylko 40zł. Różnicę (15zł) uczestnik zabiera ze sobą na biwak.
    W ramach kosztu zapewniamy przejazd w obie strony, noclegi, ubezpieczenie, dwa ciepłe posiłki (obiad i kolację w sobotę), opiekę wykwalifikowanych wychowawców, dobrą zabawę, niespodzianki.
  • Co zabieramy: mundury (kto ma), jedzenie na 1 kolację i 2 śniadania, śpiwór, sztućce (o ile chcemy mieć własne), latarkę (najlepiej czołówka), ciuchy odpowiednie do warunków pogodowych (to jest zima i góry) dlatego polecamy ubiór na cebulkę (wiele nie grubych warstw zamiast jednej grubej), odpowiednie buty do głębokiego śniegu (najlepiej za kostkę), buty na zmianę, przybory toaletowe.
    Więcej szczegółów - co zabrać ze sobą uczestnicy dowiedzą się na zbiórkach. 
  • Zgłoszenia: zgłaszamy się do 18 stycznia (zgłoszenie równa się poniesieniu pełnej opłaty nawet gdy nagle osoba zgłaszająca się nie pojedzie - dlatego należy dobrze przemyśleć zgłoszenie. W sytuacjach losowych będziemy rozpatrywać zwroty, ale chcemy uniknąć sytuacji gdy robimy rezerwacje miejsc za które musimy zapłacić, a potem nam nie jadą osoby. BĄDŹCIE ODPOWIEDZIALNI I SŁOWNI!)
  • Wpłaty: dokonujemy do 18 stycznia 2019 roku. Na konto hufca wpłacamy 40zł, a 15zł uczestnik zabiera ze sobą (osoby które jadą na biwak opłacają składki członkowskie dopiero w lutym). Jak dokonać wpłaty? Zajrzyj tu.Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...