ISN - Informacje i szczegóły

Wyjazd: Piątek 26 kwietnia 2019 Szkoła Podstawowa nr 19 godzina 15:40 (parking szkoły) - jedziemy do Pawłowic samochodami wraz z rodzicami

Powrót: Niedziela 28 kwietnia 2019 (dokładne miejsce zostanie podane później SMSami do rodziców) godzina 14:30 - powrót autokarem do Jastrzębia-Zdroju.

Co zabieramy: Jedzenie na kolację i dwa śniadania. Śpiwór, kto ma to karimatę (potrzebna głównie do siedzenia, bo do spania będą lateksy) mundur harcerski (kompletny o ile się posiada), kto może proszony jest o zrobienie sobie opaski biało-czerwonej (jak ktoś może zrobić dwie to też prosimy), menażki lub jakaś miska i talerz oraz kubek, sztućce, środki higieniczne (mydło. pasta, szczoteczka do zębów), ręcznik, odzież przeciwdeszczowa, wygodne buty do wędrówki, nakrycie głowy, ubranie raczej do wybrudzenia i na zmianę ale bez przesady. Latarkę, coś na komary i kleszcze, ogólne rzeczy przydatne na biwakach (finka, zapałki, igła i nitka, kawałek sznurka itp).

Czego nie zabieramy: gotówka bo i tak nie będzie gdzie wydać, biżuteria, sprzęt RTV i AGD, telefony komórkowe (drużynowy nie bierze odpowiedzialności za ich uszkodzenie, utopienie, czy zgubienie, a nawet kradzież - choć to nie powinno mieć miejsca).

Uwaga! Osobą odpowiedzialną za harcerzy na czas dojazdu do Pawłowic jest dh. Igor Rybicki. Potem w Pawłowicach będzie na czas przemarszu inna osoba pełnoletnia.

Część informacji znajduje się też w poprzednim artykule o ISN

Kontakt na ISN z drużynowym Tomaszem Zgórskim - telefon 728451492

Strona w przebudowie

Czuwaj! Strona na której aktualnie się znajdujesz nie jest od wielu miesięcy aktualizowana, więc niektóre informacje znajdujące się na niej ...